Bal Karnawałowy

wpis w: Aktualności | 0

Tradycyjnie już pod na koniec stycznia, kiedy uczniowie mają już wystawione oceny  z poszczególnych przedmiotów w naszej szkole odbywa się jedna z najbardziej oczekiwanych imprez w szkole – Bal Karnawałowy. W tym roku bal odbył się 25 stycznia.  Jako pierwsze, o godz.8:00 zabawę rozpoczęły dzieci najmłodsze tj. dzieci z oddziału przedszkolnego razem z uczniami z klas 1-3. Zaraz po nich o godz.12:00 rozpoczęła się zabawa dla klas 4-8. W tym dniu nasza sala gimnastyczna została uroczyście przygotowana i zamieniła się w salę prawdziwą salę balową. W przygotowanie i uatrakcyjnienie tegorocznej zabawy włączyli się również rodzice. Dla swoich pociech przygotowali pyszny poczęstunek. Wszystkim najmłodszym miłośnikom zabawy w tańcu pomagała Dobra Wróżka, Minionek i Klaun. Starsi uczniowie przy dyskotekowych, migających światłach wspaniale bawili się tańcząc w rytm muzyki disco, pop i hip hopu.  Bal karnawałowy jak zwykle był wielkim przeżyciem dla dzieci i młodzieży naszej szkoły.