DZIEŃ BABCI I DZIADKA

wpis w: Aktualności | 0

Dzieci z oddziału przedszkolnego i klas 1-3 z dużym zaangażowaniem przygotowywały się na nadchodzące święto Babci i Dziadka. Towarzyszyły temu ogromne emocje, radość mieszkała się z ekscytacją i niepewnością. Przedszkolaki wraz z paniami wychowawczyniami przygotowały laurki oraz prezenty dla Babć i Dziadków. Pilnie uczyły się również wierszy, piosenek i tańców.

W końcu nadeszła ta chwila, w sobotę 19 stycznia 2024 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka. Z okazji tego święta do naszej szkolnej sali gimnastycznej licznie przybyli zaproszeni goście.

Uroczystość otworzyła Pani Dyrektor, przywitała przybyłych, złożyła życzenia Babciom oraz Dziadkom i zaprosiła ich na część artystyczną w wykonaniu dzieci.

Mimo tremy spowodowanej liczną publicznością dzieci odważnie wyszły na scenę i zaprezentowały się w przedstawieniu teatralnym przypominającym babciom i dziadkom czasy ich młodości. Następnie dzieci złożyły swoim Babciom i Dziadkom życzenia. Po występach wspólnie odśpiewały tradycyjne „Sto lat” i ruszyły do swoich najbliższych z własnoręcznie wykonanymi prezentami oraz laurkami.

 

GALERIA ZDJĘĆ