WYJAZD NA LODOWISKO

wpis w: Aktualności | 0

Uczniowie z dwóch zaprzyjaźnionych szkół- PSP Wola Przemykowska oraz PSP Niedzieliska –  09.02.2024- udali się na wycieczkę do Kazimierzy Wielkiej. Można śmiało powiedzieć, iż wyjazd na lodowisko wpisuje się w tradycje naszych szkół.  Wszyscy z niecierpliwością oczekiwali na ten dzień.  Grupa dzieci i młodzieży z uśmiechami na twarzach szlifowała swoje umiejętności na łyżwach.  Na tafli lodowiska można było zaobserwować przeróżne style ślizgów. Niektórzy preferowali jazdę w pojedynkę, inni  jeździli w towarzystwie sympatycznych ,,pingwinków”.  Można było też zauważyć śmiałków jeżdżących w parach i w większych grupach. Rytmiczna muzyka w tle, dodatkowo motywowała nas do jazdy. 

Aktywność  i dobra zabawa to idealny sposób na integrowanie się z przyjaciółmi, koleżankami i kolegami ze szkoły.  Nie zabrakło też przerwy na gorącą czekoladę, która w takich miejscach smakuje najlepiej.  

 Wycieczka była bardzo udana. Zabawa na lodowisku z pewnością zachęciła niejedną osobę do aktywnego spędzania czasu wolnego i zwiększyła apetyt na aktywność fizyczną. W doskonałych nastrojach, dzieci pytały czy wkrótce powtórzymy nasz wyjazd.

Zrelaksowani i odprężeni wróciliśmy cali i zdrowi do swoich domów- by rozpocząć kolejny miły czas- ferie zimowe.