MECZ SUPERLIGII PIŁKI RĘCZNEJ

wpis w: Aktualności | 0

Uczniowie już po raz trzeci wyruszyli do Tarnowa na mecz piłki ręcznej by wpierać wraz z Klubem Kibica drużynę UNII TARNÓW. W sobotę 23 września 2023 r. mieliśmy możliwość cieszyć się wspólnie z ulubioną drużyną ze zwycięstwa ,,Jaskółek”. Ostatecznie drużyna z Legionowa została pokonana wynikiem 32:29. Wyposażeni w kolorowe banery, plakaty i flagi, głośno dopingowaliśmy szczypiornistów. Celem wyjazdu była wspólna integracja uczniów ze szkoły PSP Niedzieliska oraz PSP Wola Przemykowska. Wyjazd na mecz uczył zdrowej rywalizacji, zasad fair play oraz kulturalnego dopingowania. W poprzednim roku szkolnym mieliśmy możliwość gościć w naszych szkołach zawodników Unii Tarnów. Gwiazdy piłki ręcznej, prowadząc lekcję WF-u i zapraszając nas na mecze zaszczepili w naszych uczniach miłość do piłki ręcznej.
Bardzo dziękujemy GRUPIE AZOTY UNIA TARNÓW za owocną współpracę z naszymi szkołami. Dzieci wracając do domu śpiewały i cieszyły się z wyjazdu. Wychodząc z autobusu dopytywały czy niedługo pojedziemy na mecz?

Galeria zdjęć