22 maja cała społeczność naszej szkoły przyłączyła się do organizowanego przez Samorząd Uczniowski „Dnia bez plecaka”.
Uczennice i uczniowie zadali sobie dużo trudu, żeby wymyślić ciekawe zamienniki dla swoich plecaków, a podczas wspólnego spotkania odpowiadali na pytania nauczycieli o pochodzenie i sens organizowanego na całym świecie „Dnia bez plecaka”.
Dziękujemy wszystkim uczennicom i uczniom za udział w akcji, a ich rodzicom za wsparcie i za okazaną przy przygotowaniach cierpliwość.
