WF Z ZAWODNIKAMI EKSTRAKLASY PIŁKI RĘCZNEJ UNIA TARNÓW

wpis w: Aktualności | 0

11 maj 2023 zostanie długo w naszej pamięci. W niewielkich szkołach tj. w PSP Wola Przemykowska oraz w PSP Niedzieliska mieliśmy możliwość gościć znanych i przez wielu podziwianych – zawodników piłki ręcznej Superligi Grupy Azoty Unia Tarnów. Przyjechał do nas sam kapitan drużyny Unii Tarnów – Albert Sanek oraz zawodnicy z pierwszego składu Korneliusz Małek oraz Taras Minockyi. Po przywitaniu przez Panie Dyrektor P. Katarzynę Mach oraz oraz Dyrektor P. Iwonę Kalisz – Drewko w każdej ze szkół, nadszedł czas na rozmowę z zawodnikami. Dzieci mogły dowiedzieć się czegoś więcej o życiu zawodowym i prywatnym naszych gości. Uczniowie pełni pozytywnych emocji i wrażeń chętnie zadawali pytania. Rozmowa z zawodnikami była bardzo ciekawa, jednak to nie był koniec niespodzianek. 

Żeby tego było mało, gwiazdy Superligi specjalnie dla naszych uczniów poprowadzili lekcje ,,WF z piłką ręczną”.  

Wszyscy byli bardzo zaangażowani. Rumieńce na twarzach dzieci dowodziły, że bardzo się starały. Uśmiech również towarzyszył przez całe zajęcia. 

To będzie niezapomniana lekcja WF-u. Jeszcze raz bardzo dziękujemy Grupie Azoty Unia Tarnów za wyróżnienie i odwiedzenie naszych szkół.