KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

wpis w: Aktualności | 0

29 kwietnia w naszej szkole odbył się pisemny konkurs języka angielskiego „English in Everyday Life Situations”, którego celem było poszerzenie słownictwa uczniów związanego z sytuacjami życia codziennego, zwiększenie ich odwagi oraz otwartości językowej podczas wyjazdów zagranicznych i prostych rozmów z obcokrajowcami. Konkurs obejmował 10 wybranych działów leksykalnych i wymagał wiele samodzielnej pracy od naszych uczniów. W konkursie wzięło udział 12 uczniów, którzy przygotowywali się do konkursu ponad dwa miesiące. Uczniowie zmierzyli się z różnego rodzaju zadaniami, które wymagały od nich dużej wiedzy i logicznego myślenia. 4 maja miało miejsce ogłoszenie wyników oraz rozdanie nagród i dyplomów. Warto dodać, że wyniki laureatów były naprawdę imponujące.

Laureatami zostali:

1 miejsce – Maciej Mika (klasa 5)

2 miejsce – Estera Rębacz (klasa 7)

3 miejsce – Zuzanna Giza (klasa 7)

Wyróżnienie – Michał Chyłka (klasa 6)