Komunikat dyrektora

wpis w: Bez kategorii | 0

Szanowni Rodzice.

Zwracam się z prośbą o dołożenie wszelkich starań, aby uczniowie właściwie wykorzystali czas przymusowej przerwy w nauce. W okresie ograniczenia funkcjonowania szkoły nauczyciele będą pracowali zdalnie, przekazując uczniom i rodzicom, przez dziennik elektroniczny Librus tematy prac, zadań, materiały edukacyjne do samodzielnej pracy. Ograniczenie w funkcjonowaniu szkoły nie oznacza dni wolnych od nauki i pracy.

Bardzo prosimy o:

 – codzienne śledzenie przesyłanych informacji,

– zachęcanie dziecka do nauki w czasie, gdy nie będzie lekcji w szkole, do uzupełniania, ugruntowania i poszerzania swojej wiedzy i umiejętności,

– kontaktu z nauczycielami za pośrednictwem dziennika elektronicznego, poczty elektronicznej i grupy Messenger Szkolne wieści

Przypominam, że dzieci w czasie wolnym powinny przebywać w domu, gdyż tylko izolacja
i przestrzeganie podstawowych zasad higieny uchronić je może przed zakażeniem. Wszelkie wyjazdy czy wyjścia do miejsc publicznych mogą stanowić zagrożenie. Bardzo proszę o zrozumienie i współpracę.

Mam nadzieję, że uda nam się przetrwać ten trudny czas i wkrótce wszystko wróci do normy. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny pod nr 535333415 e-mailowy: spwola.przemykowska@wp.pl lub przez dziennik elektroniczny.                               

Z poważaniem: Iwona Kalisz-Drewko- dyrektor szkoły.