Bal karnawałowy

wpis w: Bez kategorii | 0

Tradycyjnie już pod na koniec stycznia, kiedy uczniowie mają już wystawione oceny  z poszczególnych przedmiotów w naszej szkole odbywa się jedna z najbardziej oczekiwanych imprez w szkole – Bal Karnawałowy.

W tym roku na balu bawili się razem wszyscy uczniowie naszej szkoły, od najmłodszego do najstarszego. Od godziny 14 dzieci mogły popisywać się swoimi umiejętnościami tanecznymi na Sali w  Domu Ludowym w Woli Przemykowskiej, która w tym dniu została uroczyście przygotowana i zamieniła się w salę prawdziwą salę balową. W przygotowanie i uatrakcyjnienie tegorocznej zabawy włączyli się również rodzice. Dla swoich pociech przygotowali pyszny poczęstunek. Wszystkim miłośnikom zabawy do tańca przygrywała i zachęcała Pani Paulina Duda wraz z miłym towarzyszem – Minionkiem. Bal karnawałowy jak zwykle był wielkim przeżyciem dla dzieci i młodzieży naszej szkoły.