Ślubowanie 2012

wpis w: Bez kategorii | 0

biret_1Dnia 12 października 2012 roku  odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz Ślubowanie pierwszoklasistów.

 Jako pierwsza głos zabrała Pani dyrektor mgr Iwona Kalisz-Drewko, która przywitała wszystkich obecnych gości. Złożyła życzenia z okazji Święta Dnia Komisji Edukacji Narodowej i zaprosiła na część artystyczną przygotowaną przez dzieci z klasy pierwszej pod kierownictwem Pani mgr Anny Kotniewicz. Pierwszoklasiści zdali również egzamin na ucznia naszej szkoły. W uroczystym przyjęciu pierwszaków w poczet uczniów naszej szkoły pomagali uczniowie klasy II i III pod kierunkiem Pani Joanny Kawiorskiej. Następnie głos zabrali uczniowie klas IV-VI, którzy przygotowali pod kierunkiem Pana mgr Łukasz Steca część artystyczną będącą formą życzeń dla nauczycieli i pracowników szkoły. Na koniec Pani dyrektor jeszcze raz podziękowała wszystkim za przybycie, dotychczasową pracę, poświęcenie włożone w trud wychowania i nauczania. Następnie przedstawiciel Rady Rodziców zaprosił wszystkich zebranych na słodki poczęstunek.