Małopolski Dzień Uczenia się 2012

wpis w: Bez kategorii | 0

logo_mdu3 i 4 czerwca obchodziliśmy II Małopolski Dzień Uczenia się. W Krakowie, Tarnowie, Nowym Sączu można było wziąć udział w bezpłatnych warsztatach, szkoleniach, pokazach, wykładach, piknikach oraz grach edukacyjnych.

Nasza szkoła również włączyła się w te obchody i w związku z tym 4 czerwca odbył się Festyn rodzinny pod hasłem Graj doświadczaj działaj.

Wszyscy przybyli goście oraz uczniowie rozpoczęli zabawę przedstawieniem teatralnym dzieci z klas 0-III, które dedykowane było wszystkim rodzicom z okazji ich święta-  minionego już święta mamy i niedługo wypadającego święta taty.

Następnie uczestnicy festynu zostali podzieleni na grupy i każda z grup uczestniczyła w różnorodnych zabawach. Najmłodsi zaprosili rodziców na warsztaty dramowe, starsi na sportowe. Oprócz tego wszyscy mogli uczestniczyć w grach matematycznych i  tanecznych. Największym powodzeniem cieszyła się gra o nazwie Baloniada, w której brali udział uczniowie klas IV-VI przeciwko rodzicom oraz mecz piłki nożnej chłopców klas II i III przeciwko rodzicom.

Krótką relację z naszego festynu można będzie obejrzeć w TV Kraków już we wtorek o 17:05