Karnawał czas zacząć…

wpis w: Bez kategorii | 0

maseczka na bal karnawa?owy01.02.2011 roku  sala gimnastyczna naszej szkoły zamieniła się w salę balową, na ten dzień przystrojoną balonami, krepiną i serpentynami.

Inauguracji tegorocznego balu dokonały najmłodsze dzieci z klas 0-III. Bardzo cieszyliśmy się również z obecności rodziców naszych uczniów i ich rodzeństwa.

W szkole pojawiły się  księżniczki, motylki, kotki a także sympatyczni piraci, rycerze, żółwie, lokomotywy. Wszystkie przebrania budziły podziw a własnoręcznie wykonane maski karnawałowe wprawiły w zachwyt przybyłych gości. Trudno było wyłonić zwycięzcę ogłoszonego konkursu na najładniejszą maskę. W związku z tym komisja podjęła decyzję o przyznaniu 12 równorzędnych I miejsc.

Wszystkim zatem gratulujemy.

W trakcie zabawy słodki poczęstunek oraz pyszną pizzę serwowały nieocenione mamy z rady rodziców, za co im w tym miejscu serdecznie dziękujemy.

Wszyscy świetnie się bawili. Dzieci bardzo chętnie brały udział w konkursach przygotowanych przez Panią Joannę Kawiorską i Annę Kotniewicz. Śmiechom nie było końca!

Po maluchach bawili się uczniowie klas IV ? VI. Niektórzy z nich przetańczyli cały bal. Były konkursy i specjalne dedykacje.

Tegoroczny bal należał do udanych. Wszyscy byli zmęczeni tańcami, ale zadowoleni.